+38 (068) 438 97 55
+38 (098) 950 57 73
РУС | УКР

Гостьова

Євгеній
добрий день в зоні оос нормований робочий графік ? де вказано скільки я повинен відпочивати та працювати
де вказано нормованість робочого часу в оос

Наталія
Статутом внутрішньої служби Збройних Сил України в статті 199 закріплено правило, відповідно до якого для військовослужбо вців (крім військовослужбо вців строкової військової служби, курсантів (слухачів) військових навчальних закладів, навчальних центрів, військових частин) встановлюється п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями. Тривалість робочого тижня встановлюється законом.
Тобто тривалість робочого тижня для військовослужбо вців згідно до ст. 50 КЗпП України не може перевищувати 40 годин на тиждень або 8 годин на день. Однак з цього правила є виключення, якими зловживають стосовно військових. Військові навчання, походи кораблів, бойові стрільби та бойове чергування, несення служби у добовому наряді здійснюються у будь-які дні тижня без обмеження загальної тривалості службового часу. В даний час в суді слухається справа про визнання неправомірним перевищення тривалості робочого часу, встановленої КЗПП, для військових. Остаточне рішення поки не винесено.

Юра
Скількі повинен відпочивати військово службовець після добового наряду.Навчальному центрі не цикловік.
Денис
Действующим трудовым законодательств ом предусмотрено, что максимальное количество часов в месяц работы – не более 180 часов.
Если человек постоянно работает посменно, то после суток должен отдыхать трое суток. Но трудовое законодательств о якобы не распространяетс я на военных. И это в свою пользу трактуют воинские части. Это неправильно, так как вне правового поля этот вопрос не может существовать. Иначе это уже рабовладельческ ий строй. И физические возможности человека не безграничны. В данное время в суде рассматривается мой иск по аналогичному вопросу. Пока суд не поставил точку в данном вопросе.

Татьяна
добрий вечір! в мене питання щодо спору, пов'язаного з проходженням держслужби. як можна отримти консультацію?
Наталія
Консультацію можна отримати онлайн, перерахувавши 300 грн на картку, або в офісі за адресою пр. Перемоги, 103, попередньо домовившись.
Владимир
Здравствуйте! Помогите пожалуйста, у меня статус УБД , во время убд отпуска заболел, хотел продлить его , а говорят что убд отпуск не продлевается . Так ли это?!
Наталія
ст. 80 Кодексу законів про працю: Щорічна відпустка повинна бути перенесена на інший період або продовжена у разі:
1) тимчасової непрацездатност і працівника, засвідченої у встановленому порядку;

Вера
Может ли одинокая мать расчитывать на пособие для одиноких матерей, если ее доход за последние 6 мес. составил 36090 грн.?
Наталья
Сумма помощи одиноким матерям будет рассчитываться исходя из разницы между 100% прожиточного минимума, установленного для детей соответствующег о возраста и среднемесячного совокупного дохода семьи в расчете на одно лицо за предыдущие шесть месяцев. Выплаты производятся на каждого ребенка отдельно в зависимости от возраста. Окончательно определить Ваше право на пособие сможет департамент соцзащиты населения.

Copyright ©2019 Матвійчук